TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
562A043-25-0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
HEATSHRINK BOOT BRKOUT 4:1 SZ43
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$69.179
$69.179
10
$63.47995
$634.7995
25
$61.03864
$1525.966
50
$59.00393
$2950.1965
100
$55.748565
$5574.8565
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Small Diameter Recovered | 0.272" (6.91mm) |
| Material | Elastomer, Semi-Rigid |
| Small Recovered Length | 1.770" (44.96mm) |
| Product Status | Active |
| Large Diameter Recovered | 0.512" (13.00mm) |
| Series | Thermofit 562A0 |
| Large Diameter Supplied | 1.060" (26.92mm) |
| Type | Boot, Transition - Breakout, 4:1 |
| Shell Size - Insert | 43 |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Large Recovered Length | 2.039" (51.79mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Small Diameter Supplied | 0.520" (13.21mm) |
| Total Length Recovered | - |
| Total Length Supplied | - |
| Base Product Number | 562A043 |