Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5630D7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED RECT 2X5 YELLOW 585NM PC MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Color | Yellow |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Series | 5630D |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 35mA |
| Lens Size | 5.00mm x 2.00mm |