Dialight
Producto No:
5640700440F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED CBI 3MM 3X1 Y/G,Y/G,BLANK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.30185
$23.0185
100
$1.88499
$188.499
500
$1.589084
$794.542
1000
$1.457576
$1457.576
2000
$1.397298
$2794.596
5000
$1.3699
$6849.5
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | - |
| Configuration | 3 High |
| Viewing Angle | 80° |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Color | Green, Yellow (x 2), Blank (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6.3mcd Green, 4.3mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 564 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 585nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Green, 30mA Yellow |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5640700 |