Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5640E1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED SUPER RED T1 3/4 QUAD RA PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 4 Wide |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 1.7V |
| Color | Red (x 4) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |