Hogar / Ceramic Capacitors / 564RC0GAJ602EJ240J
minImg
564RC0GAJ602EJ240J
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RC0GAJ602EJ240J
Fabricante:
Vishay Cera-Mite
Descripción:
CAP CER 24PF 6KV NP0 RADIAL
En stock : 943
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6000V (6kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 564R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 24 pF