Hogar / Ceramic Capacitors / 564RP3KUN602EG101K
minImg
564RP3KUN602EG101K
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RP3KUN602EG101K
Descripción:
CAP CER 100PF 6KV RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6000V (6kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 100 pF