Hogar / Ceramic Capacitors / 564RP3LRR202EC470J
minImg
564RP3LRR202EC470J
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RP3LRR202EC470J
Descripción:
CAP CER 47PF 2KV RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 47 pF