Hogar / Ceramic Capacitors / 564RX5RAJ402EG911M
minImg
564RX5RAJ402EG911M
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RX5RAJ402EG911M
Fabricante:
Vishay Cera-Mite
Descripción:
CAP CER 910PF 4KV X5R RADIAL
En stock : 983
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X5R
Product Status Active
Ratings -
Series Cera-Mite 564R
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 910 pF