Hogar / Ceramic Capacitors / 564RX5SXE202EJ332K
minImg
564RX5SXE202EJ332K
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RX5SXE202EJ332K
Descripción:
CAP CER 3300PF 2KV X5S RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient X5S
Product Status Obsolete
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 3300 pF