Hogar / Ceramic Capacitors / 564RY5RAA602EH471K
minImg
564RY5RAA602EH471K
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RY5RAA602EH471K
Descripción:
CAP CER 470PF 6KV Y5R RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6000V (6kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Y5R
Product Status Obsolete
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 470 pF