Hogar / Ceramic Capacitors / 564RY5SJM302EK502M
minImg
564RY5SJM302EK502M
Vishay Cera-Mite
Producto No:
564RY5SJM302EK502M
Descripción:
CAP CER 5000PF 3KV Y5S RADIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient Y5S
Product Status Obsolete
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 5000 pF