Dialight
Producto No:
5680102222MF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED CIRCUIT BOARD INDICATORS 3MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Color | Green (x 4) |
| Millicandela Rating | 12.6mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5680102 |