Dialight
Producto No:
56802422223
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED 4HI X 3W 3MM LO CUR GRN PCMT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 4 High x 3 Wide |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 1.9V |
| Color | Green (x 12) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 1.6mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Package | Bulk |
| Current | 2mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |