Dialight
Producto No:
5680704853F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
3MM QUAD LVL Y/G-Y/G-Y/G-B
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | 100° Blue, 80° Green, 80° Yellow |
| Voltage Rating | 3.5V Blue, 2.1V Green, 2.1V Yellow |
| Color | Blue, Green, Yellow |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 17mcd Blue, 12.2mcd Green, 5.7mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 568 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 468nm, 565nm, 585nm |
| Package | Bag |
| Current | 20mA Blue, 20mA Green, 20mA Yellow |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 56807 |