Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5682F5-5V_3-5V
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBI 3MM 2 POSITIONS RIGHT ANGLE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V Amber, 2.3V Green |
| Color | Amber (x 1), Green (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6.5mcd Amber, 8.5mcd Green |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 5682F |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA Amber, 10mA Green |
| Lens Size | 3mm, T-1 |