Dialight
Producto No:
5690112100F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED CBI 3MM BI-LEVEL GRN,RED
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.8215
$2.8215
10
$1.8791
$18.791
100
$1.446185
$144.6185
500
$1.307276
$653.638
1000
$1.123442
$1123.442
2000
$1.062166
$2124.332
5000
$1.037647
$5188.235
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | 60° |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red |
| Color | Green (x 1), Red (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12.6mcd Green, 10mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 569 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 565nm, 635nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5690112 |