Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5690F33
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED T1 2X4 ARRAY AMBER/AMBER PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Color | Amber (x 2) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6.5mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 5690F |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 602nm |
| Package | Bulk |
| Current | 25mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |