Visual Communications Company - VCC
Producto No:
5694F3;3;3;3-A
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED T1 1X4 AMB/AMB/AMBAMB RA PCB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Clear, Tinted |
| Configuration | 4 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Color | Amber (x 4) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6.5mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 5694F |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Wavelength - Peak | 602nm |
| Package | Bulk |
| Current | 25mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |