Dialight
Producto No:
5710113F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED CBI 2MM BI-LEVEL RED-YLW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | 70° |
| Voltage Rating | 2V Red, 2.1V Yellow |
| Color | Red (x 1), Yellow (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 15mcd Red, 8mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 571 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 627nm, 590nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA Red, 30mA Yellow |
| Lens Size | 2.00mm Dia |
| Base Product Number | 5710113 |