Dialight
Producto No:
5912901007F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PRISM 3MM RND INGAN GRN SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.9235
$3.9235
10
$2.7721
$27.721
100
$2.27031
$227.031
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 3.4V |
| Color | Green |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 160mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 523nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5912901 |