Dialight
Producto No:
5912901013F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PRISM 3MM RND INGAN GRN SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1600
$1.73868
$2781.888
3200
$1.666775
$5333.68
4800
$1.634095
$7843.656
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 3.4V |
| Color | Green |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 160mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 523nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5912901 |