Dialight
Producto No:
5913001002F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PRISM 3MM BICOLOR RD,GN SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.287
$3.287
10
$2.3218
$23.218
100
$1.901805
$190.1805
500
$1.603277
$801.6385
1000
$1.47059
$1470.59
2000
$1.409772
$2819.544
5000
$1.382136
$6910.68
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Type | - |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Green, Red |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 8mcd Green, 6.5mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 570nm, 628nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5913001 |