5913001102HF
Dialight
Producto No:
5913001102HF
Fabricante:
Dialight
Descripción:
LED PRISM 3MM RED,GRN HYSOL SMD
Guía del usuario
Lens Type -
Configuration -
Viewing Angle -
Voltage Rating -
Color Green, Red
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lens Style Square with Domed Top
Series 591
Mfr Dialight
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Current 30mA
Lens Size 2.90mm Dia