5913001102LF
Dialight
Producto No:
5913001102LF
Descripción:
LED PRISM 3MM BICOLOR RD,GN SMD
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lens Style Square with Domed Top
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Current 30mA
Lens Size 2.90mm Dia