5913001113HF
Dialight
Producto No:
5913001113HF
Descripción:
LED PRISM 3MM SQ RED,GRN SMD
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lens Style Round with Domed Top
Wavelength - Peak -
Package Tape & Reel (TR)
Current 30mA
Lens Size 3.00mm Dia