5913001113LF
Dialight
Producto No:
5913001113LF
Fabricante:
Dialight
Descripción:
LED PRISM 3MM SQ RED,GRN SMD
Guía del usuario
Lens Type -
Configuration -
Viewing Angle -
Voltage Rating -
Color Green, Red
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series 591
Mfr Dialight
Wavelength - Peak -
Package Tape & Reel (TR)
Current 30mA
Lens Size 3.00mm Dia