Dialight
Producto No:
5913001213F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED SMD PRISM EXT LENS R/G RND
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V Green, 2V Red |
| Color | Green, Red |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 8mcd Green, 6.5mcd Red |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 591 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 570nm, 628nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 5.10mm Dia |