Dialight
Producto No:
5921314302F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED PRISM BLVL GREEN/YELLOW SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 1.8V Green, 1.8V Yellow |
| Color | Green, Yellow |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 3.2mcd Green, 4.4mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 572nm, 591nm |
| Package | Bulk |
| Current | 2mA |
| Lens Size | 5.00mm Dia |
| Base Product Number | 5921314 |