Dialight
Producto No:
5922323819F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LED PRISM BI-LVL GRN-GRN SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Green (x 2) |
| Millicandela Rating | 4mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 572nm |
| Package | Bulk |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 5922323 |