Dialight
Producto No:
5922631302F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED CBI PRISM BLVL BLU/YG SIL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 3.5V Blue, 2V Green, 2V Yellow |
| Color | Blue (x 1), Green, Yellow (x 1) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6mcd Blue, 3mcd Green, 2mcd Yellow |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 428nm, 570nm, 590nm |
| Package | Bulk |
| Current | 20mA Blue, 30mA Green, 30mA Yellow |
| Lens Size | 3.00mm Dia |
| Base Product Number | 5922631 |