Dialight
Producto No:
5922727806F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BI-LEVEL PRISM BRY-Y 13" REEL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Yellow (x 2) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 33.6mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 595nm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |