Dialight
Producto No:
5922729302F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BI-LVL PRISM Y-G SMPLSTR SIL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | - |
| Voltage Rating | 2.1V |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 9.1mcd |
| Product Status | Active |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 569nm |
| Package | Strip |
| Current | 10mA |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 59227 |