Dialight
Producto No:
5923030002F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PRISM BI-LVL RD/GN,RD/GN SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | - |
| Configuration | 2 High |
| Viewing Angle | 40° |
| Voltage Rating | 2V |
| Color | Green, Red (x 2) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Millicandela Rating | 8mcd Green, 6.5mcd Red |
| Product Status | Obsolete |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 592 |
| Mfr | Dialight |
| Wavelength - Peak | 570nm, 628nm |
| Package | Bulk |
| Current | 30mA |
| Lens Size | 3.00mm Dia |