594D476X9035R2T
Vishay Sprague
Producto No:
594D476X9035R2T
Descripción:
CAP TANT 47UF 10% 35V 2824
En stock : 3096
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code R
Height - Seated (Max) 0.148" (3.75mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 47 µF