5952902007HF
Dialight
Producto No:
5952902007HF
Fabricante:
Dialight
Descripción:
LED 2MM PRISM GR 7" HYSOL LENS
Guía del usuario
Lens Type Clear
Configuration Single
Viewing Angle 50°
Voltage Rating 3.3V
Color Green
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating 300mcd
Product Status Obsolete
Lens Style -
Series 595
Mfr Dialight
Wavelength - Peak 522nm
Package Tape & Reel (TR)
Current 20mA