597D687X9016H2T
Vishay Sprague
Producto No:
597D687X9016H2T
Fabricante:
Vishay Sprague
Descripción:
CAP TANT 680UF 10% 16V SMD
En stock : 502
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100kHz
Series TANTAMOUNT®, 597D
Type Conformal Coated
Package / Case Nonstandard
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 680 µF