600APH12P
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
600APH12P
Descripción:
LINE FILTER 690VAC 600A CHASS
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Applications General Purpose
Configuration Three Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Post
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series APH
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 690V
Current 600 A