602A012-25/225-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
602A012-25/225-0
Descripción:
TFIT POLY MOLDED P
Guía del usuario
Color Black
Small Diameter Recovered 0.070" (1.78mm)
Material Elastomer, Fluid Resistant
Small Recovered Length -
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.360" (9.14mm)
Series Thermofit 602A012
Large Diameter Supplied 0.560" (14.22mm)
Type Boot, Transition - Breakout, 5:1
Shell Size - Insert 12
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Large Recovered Length 1.950" (49.53mm)
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 0.120" (3.05mm)
Total Length Recovered 2.200" (55.88mm)