60KEHD10AFPD
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
60KEHD10AFPD
Descripción:
KEH 60A 2S SP DELTA 440 VAC
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Two Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series KEH
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 440V
Current 60 A