60KESS6BFPW
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
60KESS6BFPW
Descripción:
KES 60A 1S NUT WYE 520VAC 50HZ
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 60 A