60KESS6BFPWHM
TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
60KESS6BFPWHM
Descripción:
KES 60A 1S NUT WYE 520VAC
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Package Box
Voltage - Rated AC 520V
Current 60 A