622A014-3-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
622A014-3-0
Descripción:
STD POLY MOLDED PARTS
Guía del usuario
Color Black
Small Diameter Recovered 0.600" (15.24mm), 0.140" (3.56mm)
Material Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Small Recovered Length 1.560" (39.62mm)
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.600" (15.24mm)
Series Thermofit 622A0
Large Diameter Supplied 1.000" (25.40mm)
Type Boot, Transition - Breakout, 5:1
Shell Size - Insert 14
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Large Recovered Length -
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 1.000" (25.40mm), 0.220" (5.59mm)
Total Length Recovered 4.620" (117.35mm)