64AC0311-24-9CS2650
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
64AC0311-24-9CS2650
Descripción:
HOOK-UP STRND 24AWG 600V WHITE
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.040" (1.02mm)