Dialight
Producto No:
6582425303F
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PMI, DOME, RB, 8-30VDC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Transparency | Diffused |
| Ingress Protection | IP67, NEMA 4X |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 1.00" (25.4mm) |
| Millicandela Rating | 400mcd Blue, 1000mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Blue, Red |
| Ratings | DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | 658 |
| Type | LED |
| Voltage | 12V ~ 30V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | White |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 20mA |
| Lens Size | 24.90mm Dia |
| Base Product Number | 65824 |