Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
65846-005LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 54POS 2.54MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$7.0585
$7.0585
10
$6.384
$63.84
25
$6.0306
$150.765
50
$5.88373
$294.1865
100
$5.589515
$558.9515
250
$5.001104
$1250.276
500
$4.706927
$2353.4635
1000
$4.118554
$4118.554
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 54 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65846 |