Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
65846-011ELF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 16POS 2.54MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.1495
$1.1495
10
$0.96995
$9.6995
25
$0.93024
$23.256
50
$0.91029
$45.5145
100
$0.87077
$87.077
250
$0.791578
$197.8945
500
$0.712424
$356.212
1000
$0.63327
$633.27
2500
$0.573904
$1434.76
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bag |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65846 |