Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
65846-021LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 32POS 2.54MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.059
$3.059
10
$2.774
$27.74
25
$2.6277
$65.6925
50
$2.56652
$128.326
100
$2.444255
$244.4255
250
$2.138716
$534.679
500
$2.077593
$1038.7965
1000
$1.772064
$1772.064
2500
$1.649856
$4124.64
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyphenylene, Modified |
| Series | Mini-PV™, Basics+ |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 65846 |