TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6609070-8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FILTER 3PHASE EXTERNAL LINE 110A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$700.454
$700.454
10
$676.2974
$6762.974
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | Regenerative Motor Drive |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block, Threaded Post (M10) |
| Approval Agency | UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | FCD |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 277 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 480 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 110 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609070 |