TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6609073-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$408.785
$408.785
10
$394.68795
$3946.8795
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Threaded Post (1/4-20) |
| Approval Agency | CSA, UL, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 3.32mH |
| Series | A |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 250 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 440 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 30 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 6609073 |