TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
6609074-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LINE FILTER 80VDC 15A CHASS MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 55°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | - |
| Termination Style | Threaded Post (10-32) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Inductance | 451µH |
| Series | DC |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | DC |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 15 A |
| Voltage - Rated DC | 80V |
| Base Product Number | 6609074 |